Rolety i żaluzje

Zdobywają licznych zwolenników ze względu na estetyczne i praktyczne możliwości izolowania się od świata zewnętrznego, łatwy montaż oraz prostotę działania. Krótkie terminy realizacji, przystępne ceny, bogate wzornictwo oraz kolorystyka przyciągają uwagę. W ofercie posiadamy wiele rozwiązań i typów pasujących do każdego pomieszczenia umożliwiających montaż bezinwazyjny na oknach PCV lub w wersji wolnowiszącej.

Rolety materiałowe Lux

LUX to najprostrzy system rolet wolnowiszących na wałku z napędem łańcuszkowym. Stosowany do zasłaniania dużych powierzchni z możliwością montażu do ściany, sufitu lub wnęki okiennej.

Rolety materiałowe Mini Lux

Roleta materiałowa Mini Lux to system wolnowiszący z napędem łańcuszkowym przystosowany do montażu przede wszystkim do ramy okiennej. System ten jest niezawodny, prosty w montażu i działaniu. Z łatwością można samemu zamontować taką roletkę.

Rolety materiałowe Elegant

System Elegant to roleta w kasetce PVC z prowadnicami bocznymi montowana na skrzydle okna co umożliwia bezproblemowe uchylanie i otwieranie okna przy pełnym zaciemnieniu okna. Kasetka chroni materiał przed zabrudzeniem i uszkodzeniem, natomiast prowadnice boczne eliminują prześwit i pozwalają na stabilne prowadzenie materiału.

Żaluzje materiałowe pionowe

Żaluzje PIONOWE doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych. Możemy łatwo rozproszyć światło lub zaciemnić pomieszczenie.

Żaluzje aluminiowe

Sterowanie żaluzji jest bardzo proste i odbywa się wyłącznie za pomocą łańcuszka. Jest idealną zasłoną do okien PVC lub drewnianych. Jest ona tak skonstruowana, że po zamknięciu nie są widoczne otwory w lamelach i żaluzja sprawia wrażenie pełnego zaciemnienia. Idealnie komponują się z ramą okna.